Επισκόπηση
Προσδιορισμός
H320QW01 V0

H320QW01 V0 Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | H320QW01 V0 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.2 inch, 240×400 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| H320QW01 V0 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Alias μοντέλου | H320QW01 V.0 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~ 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~ 80 °C |
H320QW01 V0 μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 240(RGB)×400 (WQVGA) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 145 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 3:5 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.058×0.174 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.174×0.174 mm (H×V) |
| Βάρος | TBD |
| Επιφάνεια | Without Polarizer |
| Ενεργός χώρος | 41.76×69.6 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 44.9×76.74 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 0.6±0.1 mm |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Portrait type |
| Οθόνη αφής | Without |
H320QW01 V0 Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Λάμψη | 0 cd/m² |
| Λόγος αντίθεσης | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Εμφάνιση χρώματος | 262K () |
| Χρόνος απόκρισης | 15/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 40/40/50/15 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | 12 o'clock |
| Διαπερατότητα | 11.7% (Typ.)(without Polarizer) |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
H320QW01 V0 Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Driver IC | COG Built-in ILI9327 |
|---|
H320QW01 V0 backlight Σύστημα
| Τύπος λάμπας | No B/L |
|---|
H320QW01 V0 διεπαφής σήματος
| Τάση εισόδου για πίνακα | 1.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
|---|
